İbrahim AKBEN Doç. Dr. HASAN KALYONCU UNIVERSITY
Yayın 10 Hakemlik 42 CrossRef Atıf 3
10 Yayın
42 Hakemlik
3 CrossRef Atıf
Takipçi
Takip Edilen

Uzmanlık Alanları

Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Ekoloji, Sürdürülebilirlik ve Enerji Uluslararası Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi Teknoloji Yönetimi ve İş Modelleri Yeni Ürün Geliştirme Bilişim Sistemleri Teknoloji ve Yenilik Yönetimi

Biyografi

Lisans eğitimini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İşletme bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İşletme Ana Bilim Dalında tamamladı. Doktora eğitimi sırasında, University of Applied Sciences, Hochschule für Technik und Wirtschaft des Saarlandes’te Uluslararası Lojistik, Doktora sonrasında is Universität of Duisburg-Essen ‘de Lojistik konularında bir süre çalışmalarda bulunmuştur.


Halen Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü öğretim üyesi olarak görev yapmakta olan Dr. AKBEN, Yeşil Lojistik, Enerji Lojistiği, Patentleme ve Ticarileştirme, Lojistik Bilişim Sistemleri, gibi dersler vermektedir.

Kurum

HASAN KALYONCU UNIVERSITY

Yayınlar

0

ATIF

0

FAVORİ
Tedarik Zinciri Görünürlüğü: Kontrol Kulesi Yaklaşımı
Yazarlar: İbrahim AKBEN , Mustafa ÖZEL
DOI: 10.21547/jss.306811
ATIF 1 FAVORİ 0

1

ATIF

0

FAVORİ
Türk Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi
Türk Sosyal Bilimler Araştırmaları Dergisi
Alan Editörü , Yazım Editörü

Hakemlikleri

^: Atıf sayıları CrossRef'ten çekilmektedir. Popüler yayınlar, DergiPark'ta araştırma yapan araştırmacılar tarafından favoriye eklenme istatistiğine göre otomatik belirlenmektedir. Bu sayfada görüntülenen istatistikler anlık değerler olmayıp, gerçek istatistikler arasında 24 saate kadar gecikme olabilmektedir.
: DergiPark Kullanıcı Rozeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.